souteze

Návod pro zadání prezentace školy

Pokud jste splnili ustanovení obchodních podmínek, můžete zadat na serveru Učitelských novin prezentaci své školy. Postup je velmi jednoduchý: Po stisknutí tlačítka Prezentace škol (můžete tak učinit i z titulní strany) se dostanete na hlavní rozcestník všech typů škol a poté všech regionů České republiky. Z něj se pak „proklikejte“ až do lokality, v níž sídlí vaše škola (s výjimkou vysokých škol, které nejsou seřazeny regionálně). Z tlačítka Přidání odkazu se dostanete na formulář, který vyplníte.

Upozornění!

  • Internetovou adresu zadávejte celou, tedy i s http://
  • Vaše prezentace bude na webu aktivní od doby stanovené v obchodních podmínkách, nejdříve však do tří pracovních dnů!
  • Pokud je součástí vaší školy více druhů studia nebo více úrovní vzdělání (např. VOŠ a SOŠ, ZŠ a MŠ, Gymnázium a SOŠ), než odpovídá seznamu na první stránce Prezentace škol, můžete svůj odkaz umístit do všech typů škol, které pro vás připadají v úvahu.
  • Podklady pro aktualizaci již zadaného odkazu (nebo žádost o jeho odstranění) zašlete na husnik@ucitelskenoviny.cz
< Zpět na prezentaci škol

banners/muvs_390x60_2021.png
reklama
1604012400_polar_125x125.jpg
ucebnice
anketa
Pomůže Strategie 2030+ změnit školství k lepšímu?
ANO
NE
NEVÍM
ano
ne
nevim
36%
35%
29%
dts 2021_web.jpg
linka_duvery_240x100.jpg
© Copyright 2010 - 2021 Učitelské noviny, ČTK / realizováno: manilot.cz

php shell hacklink php shell seo instagram takipçi satın al php shell grandpashabet baymavi baymavi giriş kalebet lidyabet http://jigoloizmir.wordpress.com/ http://jigolositem.blogspot.com/ http://jigolofan.blogspot.com/ http://jigoloblogu.blogspot.com/ http://jigoloolmak.wordpress.com/ exproof etanj armatür okey sohbet cialis