souteze

AjShop.cz
Maloobchodní i velkoobchodní dovoz a prodej učebnic a odborné literatury. Sortiment obsahuje učebnice pro základní, střední, vyšší a vysoké školy, jazykové školy i individuální výuku. V nabídce naleznete kromě jazykových učebnic angličtiny, němčiny, španělštiny, francouzštiny, italštiny a dalších i učebnice odborných předmětů jako jsou například učebnice matematiky, fyziky, chemie, přírodopisu atd. Nabídka též zahrnuje širokou škálu pro přípravy na testy, interaktivní pomůcky i motivační systémy pro školy. Všem školám nabízíme možnost nákupu za zvýhodněné ceny. Pro jazykové školy pak přístup do B2B systém s velkoobchodním nákupem učebnic. Učitelům nabízíme bonusový systém, vzorky na zapůjčení i učitelské sady zdarma pro jednotlivé řady učebnic.

logo ajshop
 

 


Centrum učebnic CZ
Široký sortiment učebnic, odborné literatury a vzdělávacích publikací z produkce všech učebnicových nakladatelství - levně a rychle.

logo CU
 

Fortuna, nakladatelství
Nakladatelství Fortuna vzniklo v roce 1990 jako soukromé nakladatelství. Vydává učebnice pro všechny ročníky
a předměty pro základní a střední školy, kompletní řady učebnic, publikace pro rekvalifikaci, sebevzdělávání, profesní růst, pro odbornou i laickou veřejnost.

logo fortuna
 

Kartografie Praha, a.s.
V oboru své podnikatelské činnosti společnost zaujímá významné a v některých oblastech i dominantní postavení na trhu, zejména v oblasti tvorby map a atlasů pro školy, autoatlasů, atlasů Prahy, atlasů pro veřejnost, lexikonů, turistických map a digitálních atlasů na CD-ROM.

logo KP
 

Nakladatelství
České geografické společnosti, s. r. o.

Ucelené řady učebnic zeměpisu pro ZŠ, SŠ, SOŠ a učiliště. Ucelená řada přírodopisu pro ZŠ.

logo CGS
 

SPN - pedagogické nakladatelství, a.s.
Nakladatelství specializované na vydávání učebnic pro základní a střední školy a vzdělávacích publikací pro nejširší veřejnost.

logo SPN ped. nakl.
 

 

 

banners/lesany_konkurz_390x60.jpg
reklama un

1333317600_seznamy-125x125-na-web-un-1.gif
reklama
akcent_09-19_125x125.gif
ucebnice
anketa
Změní krizová online výuka školství k lepšímu?
ANO
NE
NEVÍM
ano
ne
nevim
31%
44%
26%
linka_duvery_240x100.jpg
© Copyright 2010 - 2020 Učitelské noviny, ČTK / realizováno: manilot.cz