zpravy

KONFERENCE BEZPEČNÁ ŠKOLA 2019

28. 03. 2019

 

23. 5. 2019, Národní technická knihovna Praha. 

Už více než pět let připravujeme odbornou konferenci BEZPEČNÁ ŠKOLA určenou ředitelům škol, zřizovatelům škol, oborovým školským asociacím a všem bezpečnostním odborníkům. Na začátku našeho projektu jsme kladli vždy velký důraz na to, abychom se na našich konferencích setkávali s lidmi napříč republikou a udělali projekt, který bude celonárodní. 

Máme záštitu sedmi krajů, Asociace krajů ČR a SMO ČR a dalších!

„Není jednoduché získat v době nedůvěry záštity, “ říká Jana Vosáhlová ze společnosti ALBI, která je jedním z vystavovatelů na konferenční doprovodné výstavě, a dodává: „Za každou akcí stojí i obrovská dřina.“ My se s jejími slovy plně ztotožňujeme. A jsme patřičně hrdí na všechna naše navázaná partnerství!

Hlavními tématy roku 2019 jsou:

A/ Online agrese

B/ Technologie pomáhají

C/ Zaměřeno na ředitele / učitele

Vybíráme nejzajímavější přednášky

Program představí špičkové přednášející ze státní i komerční sféry, můžeme například zmínit PhDr. Ondřeje Andryse,MAE – náměstka ústředního školního inspektora, ČŠI, Mgr. Petru Sobkovou z Úřadu pro kybernetickou bezpečnost, brig. gen. Ing. Andora „Andy“ Šándora, nezávislého bezpečnostního poradce, charizmatického Pavla Kysilku,bývalého výkonného guvernéra ČNB a zakladatele 6D Academy. Mgr. Nikola Hendrychová, metodička prevence při PPP a SPC Královéhradeckého kraje, a Mgr. Hana Nováková, koordinátorka Týmu pro mládež nás provedou zkušenostmi kraje s kriminalitou spojenou s internetem a sociálními sítěmi. O2 Czech Republic, a. s., představí svůj projekt O2 Chytrá škola a nabídne grantovou podporu z Nadace O2. V panelové diskuzi ON-LINE agrese vystoupí PhDr. Ladislav Spurný, Odbor školství a mládeže, Oddělení krajského vzdělávání z Krajského úřadu Olomouckého kraje. Pan Spurný byl účastníkem debatního panelu i v loňském roce a jeho krátký, ale úderný proslov patřil mezi velmi pozitivně kvitované posluchači, proto jsme rádi, že i tento rok přijal naše pozvání se zúčastnit. PhDr. Barbora Vegrichtová, Ph.D., MBA,členka sekce FM konzultantů IFMA CZ, z. s., nás v posledním panelu C/Zaměřeno na učitele/ředitele provede bezpečnostní hrozbou radikalizace a edukací pedagogů. Úspěšná divize Ecophon z české pobočky Saint-GobainConstruction Products CZ, a. s., bude hovořit o případových studiích, kdy nadměrný hluk a ozvěna ve školách vedou ke zhoršené kvalitě výuky. Hlučné prostředí má velmi negativní dopad na zdraví žáků a vyučujících. Je nutné si neustále připomínat, že zdraví máme jen jedno, prosím chraňme si ho všemi možnými prostředky! Tipy jak se bezpečně chovat nejen v kybernetickém prostoru přinese Tomáš Barta, Channel Sales Executive, ze společnosti Veracomp, s. r. o.Na konkrétních případech představí nové trendy roku 2019, co možná v nejjednodušším a nejefektivnějším přístupu k řešení zajištění bezpečnosti v rámci koncepčnosti. 
Poukáže na nutnost vzdělávání a osvěty pro všechny žáky, učitele, organizace, uživatele, a to nejen v oblasti kybernetické bezpečnosti.

Přijďte proto ve čtvrtek 23. května 2019 od 9.00 nasát současné i budoucí trendy a sdílet zkušenosti s více než 20 vystupujícími a 250 účastníky. Budeme se těšit na osobní setkání s vámi!


Ing. Aleš Beneš, ředitel společnosti Mascotte, s. r. o., pořadatel konference

 

www.bezpecnaskola2019.cz/zakladni-informace.html 


DISKUZE K ČLÁNKU:

  Pokud chcete přispět do diskuze, vyplňte následující formulář:

  jméno a příjmení:
  email: *
  váš příspěvek: *  * uvedená pole jsou povinná
  banners/muvs_390x60_6.png
  reklama un

  1333317600_seznamy-125x125-na-web-un-1.gif
  reklama
  1543878000_mikroskop.gif
  linka-bezpeci_125x125.png
  ucebnice
  anketa
  Pomůže Strategie 2030+ změnit školství k lepšímu?
  ANO
  NE
  NEVÍM
  ano
  ne
  nevim
  38%
  34%
  28%
  linka_duvery_240x100.jpg
  © Copyright 2010 - 2021 Učitelské noviny, ČTK / realizováno: manilot.cz