zpravy

Konference o vývoji dětské kresby a zdravém psaní

10. 04. 2013

Asociace ředitelů základních škol ve spolupráci se společností STABILO International, si Vás dovoluje pozvat na mezinárodní konferenci, která se uskuteční 17. 4. od 10.00 h v Praze v Kaiserštejnském paláci.

Hosty konference o vývoji dětské kresby a zdravém psaní budou:

PaedDr. Y. Heyrovská – speciální pedagog, etoped, tyflorehabilitační specializace, soukromá ambulantní praxe. Problematikou grafomotoriky a ergonomie psaní se zabývá již od roku 1992 a od roku 1994 přednáší a lektoruje semináře v rámci dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků (DVPP) pod akreditací MŠMT ČR. Autorka reedukačně rehabilitační metodiky „Nebojte se psaní“,  která v roce 1996 získala 1. cenu v Pedagogické tvořivosti MŠMT ČR a je zařazena do DVPP.

Doc. PaedDr. Daniela Valachová PhD. – pedagog, odborník působící na UK Bratislava, členka Spoločnosti pre predškolsků výchovu na Slovensku a členka OMEP (mezinárodní společnost pro předškolní výchovu). Zaměřuje se na výzkum dětského výtvarného projevu a jeho specifik vzhledem ke kulturním a sociálním odlišnostem, kreativity v dětském výtvarném projevu, emocionalitě a axiologii a jejich projevů v expresivním zobrazení.

Mgr. Hana Stýblová – ředitelka Asociace ředitelů zakladních škol

Pro podrobnější informace kontaktujte: marcela.vodickova@stabilo.com, více na: http://www.stabilo.com/pages-cz/pages/pozvankanakonferenci_1.php.

Kapacita míst je omezena.

 


DISKUZE K ČLÁNKU:

  Pokud chcete přispět do diskuze, vyplňte následující formulář:

  jméno a příjmení:
  email: *
  váš příspěvek: *  * uvedená pole jsou povinná
  reklama un


  reklama

  klostrmann.gif
  ucebnice
  grevin-panmat-04.gif
  eu hrou.jpg
  anketa
  Je český vzdělávací systém připraven na rozsáhlou inkluzi?
  ANO
  NE
  NEVÍM
  ano
  ne
  nevim
  24%
  61%
  15%
  aquapark Špindl 240x100b.jpg
  soutez
  kdojeto
  ck_enko.gif
  © Copyright 2010 - 2016 Učitelské noviny, ČTK / realizováno: diversite.cz