zpravy

Zábavný školní výlet v pohádce

22. 02. 2017

Konec školního roku se velmi rychle blíží a mnoho pedagogů mateřských i základních začíná přemýšlet, kam s dětmi vyrazit na školní výlet. Zda je lepší zorganizovat pro svou třídu výlet vlastními silami nebo využít služby odborníků.  Zaujmout žáky atraktivním výletem není vůbec jednoduché. Proto se na nás rok od roku obrací stále více učitelů, aby využili nabídku zajímavého programu pro školní výlet v Zábavním parku Fábula. 

Naší snahou je vytvořit takový typ výletu, při kterém se žáci a pedagogové nejen pobaví, ale i poučí. Nechceme, aby byl pro ně výlet jen časem, po který opustí školu a odpočinou si od vyučování. Využíváme prvky vzdělávání prožitkem. Smyslem je vytváření lepších vztahů mezi žáky při společném hledání řešení úkolů a překonávání výzev.

Nabízený školní výlet je vhodný pro žáky mateřských škol a 1. stupně základních škol. Optimální věková kategorie je tedy od těch nejmenších do 12 let. Samozřejmostí je zajištění zázemí s celodenním souborem poutavých aktivit.

Čeká vás celodenní program plný zážitků

Jaký program vám Zábavní park Fábula v Kamenici nad Lipou nabízí?

●     Přivítání dětí a pedagogů, poskytnutí informací a zodpovězení případných dotazů k organizaci výletu

●     Loutkařský workshop

●     Divadelní představení „Když šla vrána do světa“ – činoherní a loutková produkce

●     Cesta za pokladem pohádkovým sklepením s živými pohádkovými bytostmi, při které je třeba najít správnou cestu a splnit úkoly, za které děti obdrží body 

●     Profesionální divadelní škola s draky v životní velikosti – interaktivní program

●     „Kniha pravěku“ – výpravná loutková pohádka

●     Království hlavolamů

●     Obří společenské hry

●     Fábulova minizoo

●     Tvořivé dílny

●     Střílení z kuše

Celý výlet propojuje Dobrodružná cesta kouzelníka Kellyho. Při jejím procházení děti plní úkoly, za které získávají body do hrací karty, kterou obdrží při vstupu spolu s plánkem areálu a parku. Na konci budou odměněny dárkem a na památku se jim do karty podepíše kouzelník Kelly. Samozřejmě vám můžeme ušít i program na míru, vynechat nebo přidat některé atrakce. Vše záleží na vás a je možné se na tom předem dohodnout. 

Kompletní nabídka služeb zajistí vaši 100% spokojenost

 

Třída má možnost, zdarma využít fotokoutek a vyfotografovat se spolu s pohádkovými bytostmi a uchovat si vzpomínku na školní výlet. V areálu jsou vnitřní i venkovní prostory, kde se mohou děti nasvačit – pitný režim je zdarma zajištěn po celý den. V rámci výletu lze zajistit občerstvení a obědy. Program a atrakce se nacházejí ve vnitřních i venkovních prostorách areálu Zábavního parku Fábula, proto můžete školní výlety absolvovat za každého počasí. Divadelní produkci v Letním amfiteátru je možné, za deště nebo chladného počasí, přesunout pod střechu. Parkování je zdarma přímo před parkem. K areálu vás navedou ukazatele rozmístěné na území Kamenice nad Lipou. Poskytujeme 1000 Kč jako dotaci na dopravu, při splnění podmínky min. 40 dětí v autobuse. Dotace se odečítá přímo při placení vstupného.


DISKUZE K ČLÁNKU:

  Pokud chcete přispět do diskuze, vyplňte následující formulář:

  jméno a příjmení:
  email: *
  váš příspěvek: *  * uvedená pole jsou povinná
  banners/rinosport_390x60px.jpg
  reklama

  ucebnice
  okentes2018-a.jpg
  anketa
  Je čas pro zásadní změnu modelu maturitní zkoušky?
  ANO
  NE
  NEVÍM
  ano
  ne
  nevim
  51%
  26%
  22%
  logosik_240x100.gif
  © Copyright 2010 - 2016 Učitelské noviny, ČTK / realizováno: diversite.cz